Komunita Future Females Prague přichází do České republiky s cílem podpořit a pomoci ženám podnikatelkám na českém trhu

Future Females Prague je lokálním zastoupením globální organizace Future Females, která se zaměřuje na vzdělávání a podporu rozvoje podnikání vedeného ženami. Cílem je podat pomocnou ruku ženám v hledání správných zdrojů, informací, které potřebují pro rozvoj svého podnikání.

Díky současnému vzestupu podnikatelek a ženami vedených firem v České republice se Future Females soustředí na propagaci způsobu rozvoje podnikání v různých průmyslových odvětvích, jako jsou technologie, IT, udržitelnost, poradenství a mnoho dalších, které jsou zajímavé pro začínající startupistky. Věříme v povzbuzení mladé generace žen, aby se nebály si zvolit cestu podnikání s účelem získání finanční nezávislosti, a to prostřednictvím realizace svého vlastního podnikatelského nápadu.

Dimana and Barbora, Zakladatelky Future Females Prague Chapter

„Představit ženám vzory úspěšných žen, které dosáhly úspěchu na lokální i mezinárodní úrovni je cesta, kterou chceme inspirovat a motivovat budoucí ženy podnikatelky“ říká Dimana a Barbora, ambasadorky Future Females Prague

 &bsp;

Setkat se s inspirativními řečníky bude možné prostřednictvím společných akcí a workshopů pořádaných nyní ve formě online webinářů. Jakmile se situace kolem pandemie uklidní akce se budou konat v prostorách univerzity našeho partnera UNYP nebo na dalších vybraných místech.

Globální organizace Future Females byla založena v roce 2017 v Kapském Městě v Jižní Africe poté, co se spoluzakladatelky Lauren Dallas a Cerina Bezuidenhout zúčastnily akce pro začínající podnikatelky na akci s názvem Tech Stars. V průběhu akce si uvědomily, že se celého programu nezúčastnila ani jedna zakladatelka žena, a tak se zrodila potřeba to změnit a ženám pomoci. Tímto vznikl nápad na vytvoření bezpečného prostoru, kde se ženy mohou navzájem podporovat, sdílet své nápady, propojovat a učit se od sebe navzájem. V současné době má komunita Future Females více než 80 000 členek po celém světě a je přítomna ve 38 zemích světa.

Nadcházející akce Future Females Prague se bude konat 24. února v 18:00 na platformě Zoom. Úžasní řečníci Vanda Seidelová (generální ředitelka společnosti Twigsee), Linda Štucbartova (zakladatelka společnosti Diversio), David Šiška (Angel Investor a spoluzakladatel THNSHMN) and Jaroslav Trojan (VC and Angel Investor) budou diskutovat o tom, jak vybudovat úspěšný startup a jak hledat pro svůj start up investice.

Více informací na:

Future Females: www.futurefemales.co

Facebook Future Females Prague: https://www.facebook.com/futurefemalesprague

Nadcházející Future Females Prague akce: https://www.eventbrite.com.au/e/139645089221