100 let republiky TRENDY – KVALITY – TRADICE

První klubové setkání roku 2018 Ocenění Českých Podnikatelek se uskutečnilo v jedinečných prostorách ČSOB, která je generální partnerem tohoto projektu.

zleva Ivo Koukol, Helena Kohoutová, zakladatelka projektu OCP a Josef Pleskot

Není náhodou, že hlavními hosty byli tentokrát pánové architekti Josef Pleskot a Ivo Koukol. Protože jsou to právě oni, kdo za realizací svým způsobem unikátní budovy stojí. Josef Pleskot v rozhovoru prozradil nejen to, jak projekt vznikal, ale také, čím je specifický.

Josef Pleskot: Architektura nesmí být arogantní

 

 

Štěpán Černohorský, ředitel ČSOB Advisory

O tom, jak se české rodinné firmy dokáží vyrovnat s problematikou nástupnictví, hovoří Štěpán Černohorský, ředitel ČSOB Advisory.

Polovina rodinných firem dnes čelí mezigeneračnímu transferu

 

 

Ředitel institutu CEMI Štěpán Mika s loňskou finalistkou Veronikou Cipínovou

Ředitel institutu CEMI Štěpán Mika u příležitosti klubového setkání předal jedné z loňských finalistek Ocenění Českých Podnikatelek voucher na roční online MBA či LLM studium.

Institut CEMI přichází s novinkou FLEXI MBA

 

 

Na závěr setkání se mohli jeho účastníci na vlastní oči přesvědčit, jak zajímavá budova ČSOB v pražských Radlicích je, a to při komentované prohlídce s Josefem Pleskotem a Ivem Koukolem.

Projekt Ocenění Českých Podnikatelek – OCP podporuje od roku 2008 české podnikatelky, oceňuje jejich projekty, inovace, ekonomický růst jejich firem, ale i osobní přístup, společenský dopad jejich podnikání a vůbec specifický způsob, jakým ženy kultivují podnikatelské prostředí. OCP přináší podnikatelkám inspiraci, dává jim možnost sdílet své zkušenosti, a naopak čerpat z bohatých zkušeností ostatních žen, poskytuje příležitost získat nový pohled na svoji firmu a podívat se na své podnikání z jiné perspektivy. Nabízí ženám větší uspokojení z podnikání, díky účasti v projektu se stávají členkami klubu s možností nahlížet a čerpat z registru podnikatelek a v průběhu celého roku mají přístup k podnětným on-line radám a podnikatelským tipům – a to vše bezplatně. Účast v projektu, jehož mottem je BUDUJEME HRDÉ ČESKO, tedy znamená nové příležitosti a zkušenosti, podnikatelské benefity, kontakty a nová inspirující přátelství. Více informací naleznete na www.oceneniceskychpodnikatelek.cz