2. ročník Konference Ženy v Byznysu je opět tu!

Získejte praktické rady pro každodenní život podnikatelky, manažerky a ženy na volné noze

Posuňte váš byznys na další level, inspirujte se a naučte se prodat – to jsou hesla pro druhý ročník Konference Ženy v Byznysu, která se koná 8.- 9.října 2020 v krásných prvorepublikových prostorech Autoklubu České republiky v Praze.

14 fantastických osobností z byznysu vám prozradí své know-how

Stejně jako minulý ročník, je Konference Ženy v Byznysu určena pro každou podnikatelku, manažerku a ženu na volné noze, která má chuť se dozvědět praktické informace nebo prohloubit své znalosti pro podnikání. Program je zároveň vhodný i pro ty ženy, které s podnikáním začínají nebo o něm teprve uvažují.

Na Konferenci, která je tentokrát rozdělena do 2 dnů, se účastnice dozví konkrétní know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe. První den načerpáte pořádnou dávku inspirace nejen z přednášek, ale také z case study a panelové diskuse na téma: Jak prodat sebe, své služby nebo produkty? Druhý den bude věnován workshopům.

“Ke každému tématu a výběru řečníků přistupujeme vždy po důkladném průzkumu. Cílem je, aby daná přednáška dala účastnicím přidanou hodnotu, znalosti, které mohou využít ve svém podnikání i realizaci nápadu. Reagovaly jsme také na zpětnou vazbu přímo od účastnic z minulého ročníku, a proto letos klademe větší důraz na workshopy. Prodloužily jsme je a věnujeme jim druhý den Konference”, zmiňuje jedna z organizátorek Kateřina Tygl.

Pro tento ročník je tak připraveno 6 workshopů po 2,5 až 3hodinových blocích, kde se potkáte s řečníky a lektory:

  • Danielem Gamrotem – Jak vyladit osobní produktivitu? A efektivně ji zlepšovat a vše zjednodušit?
  • Margaretou Křížovou, která vás naučí, co dělat, když Chcete začít podnikat? Už dlouho? Ale nějak se nedaří to opravdu rozjet?
  • Olgou Pohl, která vám předá znalosti, jak na Copywriting s lehkostí
  • Kateřinou Tygl, která vám dostane marketing do žil a jak se nenechat napálit od „odborníků”
  • Lucií Krausovou, která vám poví, jak si spočítat, zda vám dává podnikání finanční smysl a za jakých podmínek vás to uživí?
  • a inspirativní workshop s naším generálním partnerem Grow with Google – I am Remarkable.

Co na vás čeká v hlavní den konference?

Nechybí nadupaný networking, skvělí řečníci přímo z byznysu, báječná atmosféra a také charismatický moderátor Českého rozhlasu Plus – Michael Rozsypal.

Neformální byznysové odpoledne, které se přirozeně přehoupne do večerní párty a networkingu s rautem. “Jsme rády, že jsme našly prostory, které jsou také ideální i pro účastnice, které cestují z větší dálky. Prostory Autoklubu České republiky se totiž nachází v blízkosti Hlavního nádraží Praha. Stejně tak hezky doplňují i téma naší konference, nejen svojí historií, ale na stěnách najdete například fotoobrazy inspirativní ženy Elišky Junkové, české automobilové závodnice”, sděluje organizátorka Alena Barnová.

“Čerpáme ze zpětných vazeb, které jsme od účastnic dostaly právě na minulém ročníku a věříme, že tento ročník bude energický a úspěšný jako ten minulý a. Ještě teď dostáváme feedback, jak se účastnice navzájem propojily i pár měsíců po konferenci. Je skvělé, když je na co navázat. A to bude také jedna z přednášek od Lenky Mrázové – Budování kontaktů, které vám není proti srsti, která odstartuje večerní networking nenucenou formou. Stále máme na paměti, že byznys není jen o vážnosti, ale o srdečnosti, uvolněném jednání a úsměvu, Právě proto naši konferenci zakončíme večerní párty a networkingem”, dodala Alena.

Proč tato konference vznikla?

„Už je to 2 roky, co jsem založila Facebook skupinu Ženy v Byznysu. Skupina slouží k výměně zkušeností mezi ženami, které podnikají nebo si budují vlastní kariéru. Nyní má tato skupina přes 1500 členek a mnoho z nás se také setkává v Praze osobně. Je neskutečné, kolik zajímavých informací a praktických rad i podpory se mezi komunitou předává. Jednou za čas máme totiž i setkání s praktickým workshopem.” Katka, zakladatelka FB skupiny Ženy v byznysu a organizátorka.

„Před dvěma roky vznikl nápad připravit vlastní konferenci a předat praktické informace a know-how dál. Máme dohromady skoro 20 let zkušeností v marketingu. Obě jsme se zúčastnily desítky konferencí jak na straně diváka, tak na straně řečníka. Samy víme, jaké je to být na volné noze či podnikat.
Proto vznikla také myšlenka uspořádat konferenci pro ženy, která nebude pouze o přehlídce motivačních přednášek, jak to někdo zvládnul. Ale naopak naši řečníci předají své know-how a pomohou účastnicím posunout se zase o kousek dál. Dostaly jsme také dotazy, kdy uspořádáme konferenci i mimo Prahu a my věříme, že se nám to povede třeba právě tento rok”, dodává Alena, organizátorka.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ PŘÍMO Z BYZNYSU

Vedou či založili úspěšné firmy, vynikají ve svých oborech nebo mají za sebou úspěšnou kariéru. A nyní své znalosti chtějí předat i vám.

A jaké další řečníky na konferenci potkáte?

  • Jana Štěpánková – šéfka obchodního oddělení české rodinné kosmetické firmy Ryor (a dcera její věhlasné zakladatelky). Oficiálně Jana pracuje v rodinné firmě zabývající se výrobou kosmetiky již přes 10 let, neoficiálně však 27 let, tedy už od jejího založení – Jak posunout firmu na vyšší úroveň. Prakticky a za rozumnou částku.
  • V panelové diskuzi na téma Jak prodat sebe, své služby či produkty? budou Jitka Zoderová – (ex) CEO Business Animals.cz, mentor & ikigai coach, Lukáš Hrdlička, zakladatel a CEO Presentation, TEDx Speaker a Tereza Mácová, zakladatelka Ateliéru YYYY, krajinářská a zahradní architektka.
  • Nataša Foltánová – zakladatelka a majitelka společnosti Tierra Verde, která vám poví, jak se posunout na další level ve vašem podnikání.

Více řečníků najdete na našem webu Konference.

Tentokrát nabízíme vstupenky formou balíčků – od vstupenky pouze na konferenci a přes vstupenky s jedním až třemi workshopy, které jsou připraveny na druhý den.

V ceně vstupenky je také zahrnuto občerstvení po celou dobu konference a večerního networkingu, stejně tak snack v rámci workshopů druhý den.

Během Konference bude také zařízeno hlídání dětí, díky našemu partnerovi Baby Office.

Registrace na workshopy probíhá hned po zakoupení vstupenky online na webu konference.

Zde se můžete podívat na celý program 👉 PROGRAM KONFERENCE

“Velké díky patří našim partnerům. Máme generální partnerství Grow with Google, se kterým chystáme v rámci programu New Generation of Founders speciální workshop právě členky komunity Ženy v Byznysu.

Mezi další významné partnery patří IGNUM, Domena.cz., Shoptet, Baby Office a další. Všechny budete moci potkat na konferenci a probrat s nimi váš byznys”, dodává Alena.

Přidejte se k události na Facebooku pro aktuální informace z konference.

Pokud máte dotaz nebo podnět, napište nám prosím na e-mail: alena@zenyvbyznysu.cz nebo zavolejte na 731 180 520.