Beautiful Woman – FALL IN LOVE

Každá žena chce být krásná, ať už pro sebe, nebo pro někoho jiného. A to i na podzim, který je již v plném proudu a hraje všemi barvami. V rámci dalšího mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, které se uskutečnilo v prostorách kadeřnického salonu Franck Provost v areálu The Park na pražském Chodově, jsme se seznámili s nejnovějšími trendy pro období podzim-zima 2018.

Tým kadeřníků značky Franck Provost nám mimo představení aktuálních hitů v oblasti účesů poradil také s výběrem správného střihu, barvy a vlasové péče. Navíc jsme měli možnost se v rámci příjemně stráveného večera seznámit s aromakosmetikou Decléor a jejími novinkami v pleťovém a tělovém ošetření a s přírodními esenciálními oleji BEWIT.love, ze kterých si můžeme navrhnout svou originální směs.

Do rukou jsme se dostali také Make-up Artistům značky Sephora. Ti nám představili aktuální trendy v líčení pro letošní podzim. A to za použití novinkové řady produktů s názvem Loves Kat Von D.

Celý večer se tradičně nesl v komorním a přátelském duchu, díky čemuž bylo příjemné na okamžik zpomalit a soustředit se jen a jen na sebe

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, spojují zábavu a osobní rozvoj – to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s odborníky z nejrůznějších oborů, kteří by mohli všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou, zaujmout.

www.helas-ladies-club.cz