Energie z tradičního pramene…

…aneb konference, která Vás nabije

CIIA_konf_banner_1068x203_ENG_01

Ve dnech 4.-5. listopadu 2015 proběhne v prostorách pražského TOP HOTELU mezinárodní konference o interním auditu v regionu střední a východní Evropy. Konference zároveň připomíná 20. výročí oslav Českého institutu interních auditorů. Buďte s námi u toho!

Budoucnost se rodí již dnes

Stejně tak jako řada dalších oborů i interní audit prochází řadou změn v souvislosti s dynamicky se měnícím obchodním prostředím a s ním související legislativou. „Tradice a osvědčené zdroje vždy pomáhaly interním auditorům uspět v podnikatelském světě, ale abychom uspěli i v blízké budoucnosti, je nezbytné vnést do naší profese inovace a nový pohled.“, hodnotí současnou situaci Tomáš Pivoňka, prezident Českého institutu interních auditorů. Cílem konference je hlouběji pochopit aktuální potřeby zákazníků a v souvislosti s nejnovějšími informacemi a trendy v rámci oboru nalézt optimální cestu pro využití silných stránek interního auditu pro jejich naplnění.

Aby byl tento cíl naplněn, pozvání na konferenci přijala řada renomovaných přednášejících z profese a pozvání přijala i řada osobností z podnikatelské sféry z České republiky a ze zahraničí. Mezi vystupujícími se objeví například Angela Witzany, viceprezidentka Evropské konfederace institutů interních auditorů a prezidentka IIA Rakousko, Carmen Abela, prezidentka IIA Kanada, Miroslav Kala, prezident NKÚ ČR, Martin Novák, místopředseda představenstva ČEZ a řada dalších významných osobností. Jedním z výjimečných momentů konference bude i vystoupení Romana Šebrleho, českého olympijského vítěze a jednoho z nejlepších desetibojařů všech dob, na téma motivace.

Tomáš Pivoňka, prezident Českého institutu interních auditorů

Tomáš Pivoňka, prezident Českého institutu interních auditorů a ředitel auditu ve společnosti ČEZ, a.s.

Slavíme 20 let!

Historie Českého institutu interních auditorů (ČIIA) se datuje do roku 1995 a součástí mezinárodní konference je tudíž i oslava významného 20. jubilea jeho fungování. ČIIA se dlouhodobě zasazuje o prosazování a podporu rozvoje interního auditu v ČR a k dnešnímu dni má přes 1.000 registrovaných členů. V souvislosti s tímto mimořádným okamžikem na konferenci vystoupí vedle Tomáše Pivoňky, stávajícího prezidenta ČIIA, i Ivo Středa, historicky první prezident ČIIA, aby tak deklarovali a shrnuli posun interního auditu v ČR za uplynulé období a možná i poodhalili vyhlídky tohoto oboru do budoucnosti.

Nabijte se z tradičního pramene

Jako příjemný společensky atraktivní předěl mezi dvěma konferenčními dny je v prostorách pražského Staropramenu připraven gala večer pro všechny návštěvníky konference, lektory i partnery. Po oficiální části se návštěvníci mohou těšit na bohatý raut, širokou nabídku tradičního českého nápoje, piva, ve všech jeho podobách a řadu dalších specialit. Nedílnou součástí je také doprovodný program, který zpříjemní příležitost k mimořádnému setkání a navázání nových kontaktů.

Mezinárodní konference o interním auditu se blíží mílovými kroky. Buďte o krok napřed a staňte se součástí této jedinečné příležitosti. Neváhejte s registrací, počet míst je omezený.

Těšíme se na setkání!

Organizátoři: Český institut interních auditorů a ABSOLOOK, přední komunikační agentura