Kolekce, která září barvami

Nápaditá a kvalitní móda značky Jaroslava nás přivedla do Paláce Lucerna na mimoklubové setkání dámského klubu. Hlavním tématem nové kolekce jsou barvy. Díky nim vyzařují modely energii štěstí a rovnováhy.

Návrhářka Jaroslava Procházková představila novou kolekci plnou barev, kde dokázala skvěle využít a vyladit energii jednotlivých barev. Barevné poselství nese kolekce i svým názvem: Just The Colour. Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club proto zavítal do pražské Lucerny na tradiční mimoklubové setkání, aby mohly dámy obdivovat a na sobě vyzkoušet energii jednotlivých barev. Modely mohly doplnit africkými šperky, které byly rovněž k zakoupení.

Účelem exkluzivního představení kolekce nebyly jen samotné modely, ale i odborné rady, jak vypadat a cítit se skvěle. A pokud se některý model zalíbil, šťastná majitelka si jej mohla rovnou zakoupit.

Modely podle osobnosti

Značka Jaroslava znamená osobitou úpletovou módu pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou a kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování. Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost a elegance, která je zároveň velmi pohodlná. Jednotlivé outfity každé sezónní kolekce se hodí pro běžné nošení i slavnostní příležitosti.

Majitelka značky, návrhářka Jaroslava Procházková, vystudovala VŠUP v Praze, kde si osvojila kvalitní podobu řemeslné tvorby, a také Saint Martin’s School of Art v Londýně, kde získala titul Master of Art v oblasti Fashion design. Spojením těchto dvou kultur vzniká styl, který má příznivce v stále se rozrůstající klientele v Evropě i v zámoří.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 17 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.