LONGCHAMP otevřel svůj první exkluzivní butik v Praze

Kultovní francouzská  značka LONGCHAMP  je synonymem pařížského šarmu, stylu a  francouzského „art de vivre“.  Longchamp nyní otevřel svůj první oficiální butik také v Praze, kde jinde, než na prestižní  adrese Pařížská – č. 16.

Značku LONGCHAMP  založil v Paříži v roce 1948 pan Jean Cassegrain a dodnes je Longchamp  rodinnou společností, vlastněnou a řízenou druhou a třetí generací této rodiny.

Longchamp přináší do života žen potěšení z každodenního luxusu a kvalitního provedení. Ztělesňuje jedinečný  francouzský styl a inspirativní kreativitu. Novou ikonickou kabelkou značky Longchamp je ručně šitá kabelka Paris Premier, která je synonymem pařížské elegance a vzdává hold prvnímu (premiér) arrondissement v Paříži, kde se na slavné ulici Saint Honoré nachází historicky první butik Longchamp.

Tváří značky Longchamp se po Kate Moss a Coco Rocha stala mezinárodní módní a hudební ikona Alexa Chung.

Pražský exkluzivní butik Longchamp vstupuje do rodiny vice než 3000 butiků, jež má Longchamp po celém světě.

Na slavnostní otevření prvního českého butiku LONGCHAMP v Praze  přijel sám vnuk zakladatele firmy, šarmantní francouz pan Jean Cassegrain (CEO).

Mezi vážené hosty tohoto večera patřila frankofonní Iva Fruhlingová, která se ve společnosti objevuje velmi vzácně, ale kvůli své oblíbené značce Longchamp učinila výjimku.

Svou milou přítomností Longchamp poctila také Emma Smetana, pro kterou je Longchamp rovněž srdeční záležitostí. Popřát úspěšný start novému luxusnímu butiku přišel také vzácný host – Oldřich Lomecký, starosta Prahy 1.

Jean Cassegrain byl rovněž potěšen přítomností  charismatické modelky Aleny Šeredové, která byla v Praze jen na krátkou chvíli, ale pozvání od značky Longchamp přijala s radostí.

Večer byl  plný  dalších krásných frankofonních a stylových dam, které nešetřily nadšením nad novým butikem i aktuální kolekcí kabelek, cestovních, kožených doplňků a bot značky Longchamp.  Longchamp patří k oblíbeným značkám Dany Morávkové, Moniky Absolonové, Veroniky Freimanové či její dcery Terezy Brabcové.  Novou kolekci Longchamp přišly obdivovat také blogerky Nikol Moravcová a Michaela Štoudková, nebo česká módní ikona Zorka Hejdová

www.longchamp.com