TOP 20 finančních produktů

Finálové kolo Ceny veřejnosti

Dvacet finančních produktů se probojovalo do finálového kola Ceny veřejnosti. Jaký produkt vyhraje a stane se tak nejoblíbenějším produktem letošního roku, se hlasuje do 25. dubna na webu www.zlatakoruna.info.

Již 17. rokem hodnotí Finanční akademie kvalitu finančních produktů na trhu. Rozhodovat bude celkem v 17 kategoriích, mezi nimiž jsou jak standardní kategorie, jako jsou účty nebo hypotéky, ale i Novinka roku a již druhým rokem i zcela nová kategorie FinTech.

Vedle odborného hodnocení je součástí soutěže i hlasování veřejnosti a to prostřednictvím dvou kategorií – Ceny veřejnosti a Ceny podnikatelů. Dát najevo svůj názor a podílet se tak na rozhodnutí, kdo si odnese v letošním roce ocenění Zlatá koruna, může každý.

„Zpětná vazba je velice důležitá a proto jsme rádi, že v soutěži posuzují kvalitu finančních produktů nejen odborníci, ale i veřejnost. Jsou to totiž klienti finančních společností, pro které jsou tyto produkty určeny a kteří tak právě prostřednictvím hlasování mohou dát najevo, jak jsou s nimi spokojeni. V minulých deseti letech se oblíbenosti veřejnosti těšily převážně nízkonákladové účty a na stupních vítězů se vždy objevil minimálně jeden účet bez poplatků. Trend rostoucího vlivu inovací a technologií si neuvědomují jen odborníci. I široká veřejnost vnímá důležitost technologií a do finálového kola se tak probojovaly už i fintechové projekty,“ dodal k výsledkům nominačního kola Ceny veřejnosti Dr. Pavel Doležal, zakladatel a ředitel Zlaté koruny.

Do 25. dubna může ve finálovém kole veřejnost rozhodnout o tom, jaké produkty se na medailových pozicích umístí letos. Ke stejnému datu bude ukončeno i jednokolové hlasování veřejnosti v Ceně podnikatelů. Výsledky budou uveřejněny na začátku května, slavnostní předání cen proběhne na galavečeru Zlaté koruny 30. května v Top Hotelu Praha. Pokud hlasující odpoví na tipovací otázku, mohou vyhrát hodnotné ceny od partnerů. Ve hře je například šperk dle vlastního výběru ze šperkařství Jitka Kudláčková, služby od Adams Barbershop a další zajímavé ceny.

20 finalistů Ceny veřejnosti Zlaté koruny 2019*:

*produkty jsou řazeny abecedně

Allianz MojeAuto s cenou podle ujetých kilometrů a přednastaveným výběrem rizik Allianz pojišťovna
Aplikace MONETA Smart Banka (s Apple Pay, Google Pay, Face ID, multibankingem, tmavým módem a nejnovějším zabezpečením proti malware hrozbám) MONETA Money Bank
Běžný účet Air Bank Air Bank
Běžný účet Richee Banka CREDITAS
Běžný účet ZDARMA A BEZ PODMÍNEK s výběry po celé ČR Equa Bank
BitcoinBanking – víc než bitcoinový účet wbtcb
EnCor Fixed Income Strategy Fund Encor Funds
Fio osobní účet bez poplatků Fio Banka
Hello kreditka – NEJLEPŠÍ KREDITNÍ KARTA VE MĚSTĚ Hello Bank!
Hello půjčka – KONSOLIDACE VAŠICH ZÁVAZKŮ, S ÚROKEM OD 5,69 % Hello Bank!
Hello půjčka – PŮJČKA NA COKOLIV, S ÚROKEM OD 5,69 % a DO 9 MINUT Hello Bank!
Hello spoření – SPOŘICÍ ÚČET S ÚROKEM 1,5 % ROČNĚ BEZ DALŠÍCH PODMÍNEK Hello Bank!
Hello účet – běžný účet ZDARMA, BEZ PODMÍNEK A BEZ ZBYTEČNÝCH POPLATKŮ Hello Bank!
Junior Raiffeisen stavební spořitelna
mKonto s mKartou Svět pro nejvýhodnější placení v zahraničí, SEPA platbami zdarma a bez zbytečných poplatků. Vítěz Ceny veřejnosti 2018 mBank
NEO účet Expobank
Partners Bond Opportunity Partners investiční společnost
Stavební spoření RSTS Raiffeisen stavební spořitelna
U konto s výběry doma i v zahraničí zdarma UniCredit Bank
Zonky Zonky