V rukou odborníka dokáže moderní věda téměř zázraky

esthe_22-11-2016-011

Jak prodloužit krásu a mládí? My to víme, protože Esthé Laser Clinic je jedním z nejdéle spolupracujících partnerů dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club.

Opět jsme se sešly na místě věčného mládí a krásy, v laserové klinice Esthé. Členky dámského klubu přivítal MUDr. Pavel Zloský, který je primářem kliniky a zkušeným dermatologem, spolu s MUDr. Gabrielou Mrzenovou, která svou kariéru zasvětila korektivní dermatologii.

esthe_22-11-2016-015

„S klienty nejčastěji řešíme problémy v oblasti obličeje, což je velmi citlivá oblast.  Po seznámení s problémem, kvůli kterému pacient přišel, mu řeknu také můj názor a doporučím mu vhodnou léčbu. Na závěr se klient rozhodne pro konkrétní ošetření,“ popisuje Gabriela Mrzenová způsob své práce.

Hosté si prohlédli kliniku a jednotlivá pracoviště za přítomnosti předních lékařů z oboru laserové a korektivní dermatologie, aby se dozvěděli více o nových metodách a způsobech ošetření, která přinesla moderní věda a technologie a na klinice je už můžeme najít.

Jaký způsob života však odborníci doporučují, abychom návštěvu laserového centra co nejvíce oddálily? „Všem doporučuji fotoprotekci, tedy ochranu před vlivem UV záření a hydrataci celého organismu. U těch mladších pak zásadu, že méně je někdy více. Doporučuji nestřídat různé preparáty na pleť, v rozumné míře se držet osvědčeného ošetření. Když si uvědomíte, co všechno se už od mládí dává na pleť, zejména u děvčat – čistící preparáty, mýdla, saponáty, šampony, emulze, krémy, make-upy a další a to denně – tak klientům kladu otázku: Jak to má ta nebohá kůže celý život vydržet? U těch starších je už pak odborné ošetření jen k dobru jejich pleti a zásada fotoprotekce a hydratace platí dvojnásob,“ říká Pavel Zloský.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 17 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz