Zimní relaxace a víření

Letošní zima byla překvapivě tuhá, ale členky dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club se mohly krásně rozehřát na mimoklubovém setkání u nejvýznamnějšího českého výrobce vířivek a bazénu, rodinné firmy USSPA.

Dámy si mohly užít skvělou zábavu a prožít jakousi přípravu na léto. Co může být příjemnějšího, než se nechat jemně masírovat teplými proudy vody, nechat se nadnášet a relaxovat – a to pod širým nebem!

Dámy na setkání přivítala spolumajitelka Kateřina Kadlecová, která vyprávěla o začátcích rodinného podniku a odhalila příběh firmy, která se dokázala rozvinout z lokálního výrobce na úspěšného lídra a exportéra, který sbírá prestižní ocenění a těší se mimořádné oblibě po celém světě.

Hosté neváhali využít pozvání ke koupání ve vířivce a teplém bazénu. Příjemně odpočatí a zrelaxovaní si zpestřovali koupání prohlídkou showroomu, tombolou, obdivováním luxusních produktů z módní kolekce interiérových doplňků À la Maison a bohatým rautem s kvalitními španělskými a rakouskými víny.

České vířivky po celém světě

USSPA je česká rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1995. Tento přední výrobce vířivek a bazénů s inovativním designem je i velmi schopným exportérem. Po úspěšném generačním předání vlastnictví i všech vizí firmy z otce na dceru v roce 2011 si USSPA upevňuje vedoucí postavení na trhu, rozvíjí vlastní vývojovou a designérskou dílnu a dále rozšiřuje své exportní aktivity – dnes si můžete českou vířivku koupit již ve 27 zemích. V roce 2017 firma získává ocenění Czech Business Superbrands.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou.