19. narozeniny Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club slaví v letošním roce 19. narozeniny. Pozvání do role hlavního hosta narozeninového klubového setkání přijal přední český hudební skladatel a klavírista Petr Malásek. V rámci příjemného rozhovoru nám prozradil mimo jiné to, jak se mu spolupracovalo a spolupracuje s výjimečnými dámami české hudební scény – Hanou Hegerovou, Martou Kubišovou a Lucií Bílou.

Petr Malásek: Hudba je nositelem emocí

Helena Kohoutová, zakladatelka klubu Helas Ladies Club s Petrem Maláskem, hostem narozeninového setkání

Na oslavě 19. narozenin byla představena také nová mandala z dílny Petry Němečkové, která bude klub provázet po celý tento rok. „Mandala se nese zcela v duchu motta dámského klubu pro letošní rok, kterým je ODVAHA. Ta se v letošní mandale projevila symbolikou motýla. Motýl symbolizuje transformaci člověka. Jeho životní cesta je paralelou našeho vývoje. Motýl musí také mnohé překonat, aby se z housenky stal tvor s tak nádhernými křídly a k tomu je potřeba nemalé odvahy,“ popsala mandalu Petra Němečková.

Šárka Dolanská, Krajská ředitelka Praha II, Česká pojišťovna

Životní pojištění je jednou z věcí, na kterou by měl myslet každý z nás. Zvláště v momentě, kdy na jeho příjmech závisí někdo další. Situace u nás, jak prozradila Šárka Dolanská, Krajská ředitelka Praha II, Česká pojišťovna, je však bohužel jiná.

V životním pojištění máme co dohánět

 

 

Petr Zelík, majitel společnosti Oxalis

Společnost Oxalis, která v Česku mimo jiné provozuje stejnojmennou síť prodejen kvalitních čajů a kávy, slaví letos 25 let na trhu. O tom, jak celý koncept vznikal, ale také, jak se firmě daří na poli exportu promluvil její majitel Petr Zelík.

Vývoz společnosti Oxalis neustále roste

 

Ivana Mrkvičková, Events Coordinator společnosti MultiSport Benefit

Benefity pro zaměstnance jsou tématem pro celou řadu firem. Jednu z možností, jak svým zaměstnancům zprostředkovat sportovní a relaxační aktivity, představila Ivana Mrkvičková, Events Coordinator společnosti MultiSport Benefit.

Sportujte a relaxujte každý den s kartou MultiSport

 

 

Co by to bylo za oslavu bez dortu. Stejně jako loni byl i ten k 19. narozeninám dílem Cukrárny U Knoflíčků. Hlavním motivem byla již zmiňovaná speciální mandala Petry Němečkové.

Součástí setkání byl také dobročinný bazar a tombola, jejichž výtěžek putoval na podporu fenky bílého švýcarského ovčáka Massey Star Helas ze záchranné a chovatelské stanice Ranč Montara, kterou dámský klub adoptoval. S jejími úspěchy nás seznámila Dagmar Žáková.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 19 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již stovky společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz