Hlavní událost Týdne inovací 2021

Foto: Týden inovací / Czech Crunch

Hlavní událost letošního již 6. ročníku Týdne inovací proběhne v jedinečném Cubex Centrum Praha. Cubex jsme si vybrali, protože i jeho prostory jsou velmi inovativní. Těšit se můžeme na prostorný moderní sál s pestrobarevným nasvícením, výbornou akustikou a příjemnou klimatizací, stejně jako na rozsáhlé foyer s impozantní Media Wall a denním světlem. Věříme, že se vám zde bude líbit. Na viděnou v Cubexu!

Jak lépe připravit Česko na budoucnost? To je hlavní zaměření dalšího ročníku Týdne inovací, který startuje už 11. října a na jedno pódium v Praze svolá řadu významných světových osobností, jež tuto akci zahájí s desítkami událostí pro odborníky i laiky po celé republice. Mezi nimi bude i kanadský vědec českého původu Václav Smil.

Žádný jiný žijící vědec nevydal více knih v tak širokém spektru specializací jako Václav Smil. Napsal jich přes čtyřicet se zaměřením od energetiky, přírodních a popularizačních změn přes výrobu potravin až po analýzu rizik a veřejnou politiku. Zároveň je oblíbeným autorem Billa Gatese, který ho často doporučuje.

Jeden z nejvýznamnějších myslitelů naší doby, což dokládá i členství v Kanadské královské společnosti, teď vystoupí i na Týdnu inovací se zaměřením na to, jak Česko lépe připravit na budoucnost. Cílem úvodního panelu mezinárodní konference bude zamyslet se nad tím, jak restartovat systém v době postcovidové. CzechCrunch je hlavním mediálním partnerem celé akce.

Celý článek můžete číst zde.

Autor: Iva Brejlová