Klubové setkání HLC: Femme Fatale

Klášter minoritů sv. Jakuba hostil první klubové setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club roce 2018 s názvem Femme Fatale. Nikoho tedy asi nepřekvapí, že hlavním hostem byla opravdová Femme Fatale české vážné hudby – operní diva Dagmar Pecková.

V rozhovoru, který se nesl v uvolněném duchu, se nám mimo jiné svěřila s tím, co právě chystá a kde ji v nejbližší době bude moci vidět.

Dagmar Pecková: Vím, že nesmím zklamat

 

 

Majitelka společnosti 1. Aromaterapeutická KH Michaela Švorcová na setkání představila nejen svou firmu, která má na českém trhu dlouholetou tradici, ale také obličejové hydrofilní oleje.

Kvalita je pro úspěch v našem oboru klíčová

 

 

Léto se blíží a snad každý chce být štíhlejší. Pomoci může proteinová dieta pod vedením specialistů ze společnosti KetoDiet. O jejích fungování a účincích pohovořila Martina Dvořáková, výživová specialistka a dietní koučka KetoDiet.

S KetoDiet nehladovíte

 

Značka Peugeot jde neustále dopředu a přichází stále s novými modely vozů a jejich inovovanými verzemi. Jednou z novinek poslední doby je Peugeot SUV 2008, který představil Martin Vodička, zástupce Autosalonu Kopecký. Dynamické SUV Peugeot 2008 se může pochlubit nejkvalitnější technologickou výbavou, mnohokrát osvědčenou v extrémních podmínkách šampionátů v rallye, výkonnými motory, které ve své kategorii získaly již třetí ocenění Motor roku, a systémem Grip Control, jenž vozu usnadní jízdu v nestandardních situacích.

Nový Autosalon Kopecký značky Peugeot na dohled

Součástí programu klubového setkání byl tradičně i dobročinný bazar. Výtěžek z něj putoval na podporu Neziskové organizace EDA, která pomáhá rodinám s dětmi se zrakovým a kombinovaným postižením.

Pomocná ruka rodinám s dětmi se zrakovým postižením

 

 

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 19 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již stovky společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz