Pozvánka do nového programu Impact Hub Climate Challenge

Cirkulární ekonomika je chybějícím článkem v současné situaci o klimatické změně, který přináší navíc konkrétní řešení a naději, že situaci společně zvládneme. Cílem akceleračního programu Impact Hub Climate Challenge je podpořit v rozvoji projekty, které přispívají ke zmírnění klimatické krize.

Přihlášky jsou otevřené do pátku, 6. března 2020.

Finalisty 1. ročníku jsou: Cyrkl, Ebuu, Forsage, Green-Cat, Kokoza, Swap Prague. Vyhlášení můžete sledovat přes livestream 6. února od 19:30 zde.

Podmínky účasti

• Projekt má (první) uživatele či zákazníky a pozitivní dopad na klima, kvalitu vody, ovzduší, recyklaci, zero waste, environmentální vzdělávání…
• Tým je z ČR nebo SK, skládá se z min. 3 osob, a alespoň jeden z nich se aktivitě věnuje naplno.

Organizátoři programu uvítají vyšší míru zapojení studentských iniciativ, univerzitní spinn-offy, projekty samospráv. Hlásit se mohou též startupy, neziskové organizace, i firemní angažované skupiny.

Obsah programu

1 profesionálního mentora – pomůže odhalit věci, které brzdí v rozvoji
190+ expertů ke konzultaci – rozlouskne s vámi jakékoliv odborné téma, ať už to jsou finance, marketing, právo či cokoli dalšího
• 6 workshopů a 6 mastermind setkání – pro nové know-how, dovednosti a inspiraci
• 30 000 Kč – na osobní rozvoj leaderů pro vybrané projekty ve finální fázi akcelerace
• pro vítěze navíc – 100 000 Kč, propojení na investory a mediální podporu
12 měsíců zdarma v Impact Hub Alumni Club – ať můžete zůstat s Impact Hubem v kontaktu To vše pro zefektivnění fungování projektů a zvýšení jejich pozitivní dopadu na životní prostředí.

Cena programu

• Dvoudenní bootcamp, ke stanovení vize, mise a vypilování storytellingu je pro všechny zdarma.
• Cena pro 14 projektů, které postoupí do 2. fáze akcelerace, činí 5 000 Kč vč. DPH. Také je potřeba počítat s dávkou motivace, energie a času, který programu – rozvoji a vzdělání projekt chce věnovat.

Následující kroky

• Můžete si prohlédnout detaily programu na www.climatechallenge.impacthub.cz nebo se rovnou přihlásit, připomínáme – uzávěrka je 6/2/2020.
• Máte dotazy? Pište, volejte, nebo si domluvte osobní schůzku s koordinátorkou programu na e-mailu climatechallenge@impacthub.cz
• S koordinátorkou programu se můžete potkat na diskuzním setkání 20. února v Impact Hub Praha na téma: Jak přežít klimatickou krizi.

PS: Připomínáme, že projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie je možné přihlásit do 15. března zároveň i do soutěže Energy Globe.