Sváteční odpočinek a zážitky na Chateau Mcely

Advent, Vánoce a Silvestr jsou mcelské bonbónky závěru roku. Shon zůstává před mcelskou branou a vstupem do parku se otevírá možnost hlubokého svátečního odpočinku a zapomnění na starosti všedních dnů. Chateau Mcely se již brzy zachumlá do nekonečných světelných řetězů, noční park ožije světly, lustry se opět rozsvítí na stoletých dubech, vánoční strom v sálech ztěžkne pod ručně vyráběnými ozdobami Glassor, budou znít koledy, zářit prskavky a vonět domácí cukroví. Vše doplní odpočinek v lázních a adventní zážitkový program, který vytvoří vzácné vzpomínky.

Advent (26. 11. – 23. 12.) bude pestrý. Jsou připravené snídaně s klavírem, prohlídky zámku k 15. výročí založení Chateau Mcely, charitativní koncert sopranistky s harfou v sousedním gotickém kostelíku či setkání před zimním zámkem s prskavkami, koledami, svařeným vínem, opečenými švestkami a cukrovím i tolik potřebný Únik od předvánočního shonu na 1 noc.

Mcelské Vánoce (22. – 26. 12.) se ponesou ve znamení českých tradic, zvyků a gastronomických lahůdek. Každý si může najít svůj zážitek od jedné, tří nebo čtyř nocí vánoční idyly až po sváteční výlet s obědem či večeří. Krásné prožitky skýtá ale celé sváteční období od 23. 12. až do neděle 2. 1. 2022.

Silvestr (30. 12. – 2. 1.) patří k největším zámeckým slavnostem roku. Oblíbená výpravná show bude letos inspirovaná slunnou Provence a legendárními komediemi s Louis de Funès v čele s četnickou sérií ze St. Tropez.

Adventní kalendář akcí
Adventní víkend pro Sybarity 3. – 5. 12.
Podzimní kalendář akcí bohatý na zážitky