Tři panely, desítky špičkových speakerů

Ani tento rok nesmí ve Vašich diářích chybět termín Mezinárodní konference Týdne inovací ČR 2021, na níž vystoupí špičkovými speakery z tuzemska i ze světa. 11. října 2021 budete moci v pražském Cubex centru společně s námi zjistit, jak restartovat systém po pandemii.

V rámci Mezinárodní konference Týdne inovací ČR se můžete těšit na tři inspirativní panely. První panel, na němž vystoupí světově uznávaný vědec s českými kořeny Václav Smil, Vám ukáže, jakou roli hrají inovace v postcovidovém světě a také jak je možné je využít v rámci péče o životní prostředí.

Zajímá Vás, jak vybudovat firmu budoucnosti a úspěšně integrovat inovace, digitální transformaci a AI do firemních procesů? Pak nevynechte druhý blok. Už dnes se na Vás těší například Petr Šmíd, Radek Špicar, Pavel Ohnoutka či Jacob Ringler.

Závěrečný, třetí blok Vás uvede do problematiky role inovací a digitalizace při restartování postcovidové České republiky. Ani tento blok nesmí být bez odborníků na slovo vzatých – vystoupí David Ondráčka, Danuše Nerudová, Jiří Kůs, Bob Kartous nebo Petr Smejkal a Soňa Jonášová. Poslední dva si pojďme představit blíže.

Petr Smejkal

český lékař, infektolog a epidemiolog

Petr Smejkal působí jako hlavní epidemiolog Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), pracuje také jako infektolog. Po studiu na 1. lékařské fakultě UK studoval ve Spojených státech, postgraduálně se vzdělával na Columbia University, absolvoval také řadu zahraničních stáží. Je externím poradcem a spolupracovníkem Iniciativy Sníh.

Soňa Jonášová

ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky

Soňa Jonášová v roce 2015 založila a stále je ředitelkou Institutu cirkulární ekonomiky (INCIEN), který od roku 2016 funguje i na Slovensku. Soňa vede několik výzkumných projektů, je zodpovědná za rozvojové aktivity INCIEN a spolupráci s klíčovými zainteresovanými stranami a partnery v ČR i v zahraničí. Současně je členkou poradních sborů (Brno / Praha aj.) a pracovních skupin, které se zabývají využíváním druhotných surovin a rozvojem chytrých měst a regionů (MŽP / MPO / MMR).

Vstupenky na mezinárodní konferenci