Waterside Productions a Chateau Mcely uvádí novou knihu Jamese A. Cusumana „Dialog“

Lídr, jenž dosáhl úspěchu v pěti různých oborech, nabízí odpovědi na ty nejsložitější otázky lidské existence v knize Dialog – hledání univerzální pravdy.
Společnost Waterside Productions

“. . . Brilantní, podnětné, zábavné, a je to lekce o smyslu života!“ — Lance Secretan, autor bestsellerů v žebříčku New York Times

Dialog spojuje fikci a literaturu faktu a svým stylem se podobá proslulému Galileově dílu se stejným názvem z roku 1632. Čerpá z životních zkušeností autora a staví na průnicích východní moudrosti a zásad kvantové fyziky. „Mým cílem bylo vytvořit zábavný rámec pro sdílení odpovědí na ty nejsložitější otázky života. Kdo jsem? Proč jsem tady? Co je na tomto světě opravdu důležité? Co je mým posláním, a jak ho nalézt? Co je to vědomí, a odkud pramení? Proč existuje vesmír?”

Příběh je vyprávěn z pohledu Petra, neobyčejně bystrého šestnáctiletého chlapce hledajícího odpovědi. Ty nachází během smyšlené cesty, připomínající Malého prince. Nad otázkami Petr často přemýšlí při toulkách v nedalekém lese. Jednou v létě si na výletě všimne příkré zarostlé cesty, kterou ještě nikdy nešel. Na vrcholu kopce potká tajemného starce, který je avatárem ze starověké Mezopotámie, což Petr neví. V následujících třech měsících si vybudují blízký vztah a Petr se učí věcem, které dříve považoval za nemožné. Možná jsou to zázraky. Avšak stařec ho ujišťuje, že zázraky neexistují. Je to jen neschopnost vysvětlit určitý jev pomocí dostupných znalostí. Ke konci léta Petr nachází odpovědi na mnoho základních otázek lidské existence. Životu, ale také vesmíru už lépe rozumí a více si ho váží. Má jasno o své budoucnosti a o tom, co od života chce. Petr zjistí, že z toho, co miluje, může vzejít něco velkého pro ostatní, pro něho samotného i pro celý svět.

Knihu lze koupit zde.

O AUTOROVI

Dr. Cusumano je inspirativní řečník, bavič, vědec, filmař a úspěšný podnikatel ze Silicon Valley v oboru čisté energetiky a léčiv. Je autorem mnoha odborných a obchodních publikací, ale také šesti titulů z oblasti beletrie a literatury faktu. Věnuje se tématům, jako je inspirativní leadership, smysl života a podstata vědomí, a zkoumá propojení mezi východní moudrostí a kvantovou fyzikou. Žije v Praze se svou ženou Inéz a dospívající dcerou Julií. Společně vlastní Chateau Mcely.